Vítáme Vás! Přihlašte se nebo si vytvořte účet
nebo
Politik registrován
31.3.2011
extrémně oblíbený
1,1
Hodnotilo
28 lidí
Kreditů
5575
Přispějte na politickou kampaň tohoto politika
Podporovatelé  
29
Já podporuji  
27
 Sledující  
11
Můj osobní postoj

Co by měl stát udělat? nevím.Lidé musí být ochotni spolupracovat a chtít změnit svou sociální situaci.Jsem soběstačná od státu nepožaduji nic.Umím se o sebe postarat.

Plat politika
neznámý
Rozpočtová zodpovědnost
připravujeme
Názory tohoto politika se shodují s názory občanů
Názory tohoto politika se shodují s názory politiků
ZAJÍMÁ VÁS, ZDALI TENTO POLITIK JE VÁM NÁZOROVĚ NEJBLÍŽE?
PO VYPLNĚNÍ DOTAZNÍKU SE VÁM ZOBRAZÍ ZAJÍMAVÍ LIDÉ, KTEŘÍ MAJÍ OBDOBNÉ NÁZORY JAKO VY.

Jak Vysoká je Vaše názorová shoda s politiky z Vaší obce a kraje?
jak velká názorová shoda panuje u spoluobčanů z Vaší obce či Vašeho kraje?
markus bala

Chci sdílet soukromé informace s vámi, e-mail mi pro podrobnosti: pabala@onet.eu


Ondřej Záruba

Vyhlašujeme vítěze březnové soutěže pro politiky

Politiky, kteří jsou zapojení do projektu, s nejlepší známkou (min počet hodnocení byl 10) jsou:

1. místo Místostarosta obce Dívčí Hrad Jan Bezděk, získává Premium profil na 1 rok + 5000 kreditů

2. místo Zastupitelka obce Dívčí Hrad Zdeňka Spurná, získává Premium profil (v jejím případě prodlužujeme jeho platnost) na 6 měsíců a 2500 kreditů.

3. místo Zastupitelka obce Jívová Milena Hesová, získává Premium profil (také prodlužujeme) na tři měsíce a 1000 kreditů

Vítězům ... (zobrazit celý příspěvek)


Mgr. Iveta Heimova, prezidentkandidátka, co podala stížnost na zmanipulování volby vložila fotografii:

Vážené dámy a vážení pánové, současná politická vládo České republiky

Dovoluji si Vás pozvat na :

Velký sněm v Praze / Vinohrady v sobotu 19. ledna od 13.00 hodin v Národním domě na Náměstí Míru

Rádi bychom se my občané této země s Vámi politiky dohodli u společného veřejného stolu na organizačních věcech ve věci postupu při realizování občanských požadavků, které jsou uvedeny níže na této pozvánce.
Věříme, že Vaší účastí, vyjednáváním a konstruktivní společnou dohodou na Velkém sněmu 19.11.2013 v Praze ... (zobrazit celý příspěvek)


Mgr. Iveta Heimova, prezidentkandidátka, co podala stížnost na zmanipulování volby vložila fotografii:

Vážené dámy a vážení pánové, současná politická vládo České republiky

Dovoluji si Vás pozvat na :

Velký sněm v Praze / Vinohrady v sobotu 19. ledna od 13.00 hodin v Národním domě na Náměstí Míru

Rádi bychom se my občané této země s Vámi politiky dohodli u společného veřejného stolu na organizačních věcech ve věci postupu při realizování občanských požadavků, které jsou uvedeny níže na této pozvánce.
Věříme, že Vaší účastí, vyjednáváním a konstruktivní společnou dohodou na Velkém sněmu 19.11.2013 v Praze ... (zobrazit celý příspěvek)Jana Nová

Dobrý den Zdenko,každý den čtu zprávy od STA je to opravdu super,když si mohu každý den přečíst o tom co se děje v našem okolí.Dnešní reportáž v Deníku o poustevníkovi je krásná jde vidět,že vás zajímají obyčejní lidé.


Bc. Martin Dvořák

Dobrý den Paní Spurná, pokud byste uvažovali o digitalizaci (skenováním) vaší obecní kroniky, rád Vám tuto službu zrealizuji. Mám k dispozici kvalitní A3 skener.

 • Zdeňka Spurná
  Dobrý den pane Martine,děkuji za nabídku.Budu o ní informovat ostatní zastupitelé.
  20. ledna 2012 v 09:19
 • Bc. Martin Dvořák
  Jen doplňuji, abyste měla více informací - přibližná cena by byla 10Kč/stranu - výsledkem je pak DVD s PDF souborem pro prohlížení a zvlášť uložené listy ve vysokém rozlišení. Účelem je 1. archivace pro případ živelné pohromy a 2. možnost půjčovat kopii kroniky, místo originálu, což má výhodu ochrany originálu a snadnějšího půjčení např. zasláním odkazu na stažení z obecních stránek nebo zasláním DVD.
  20. ledna 2012 v 13:03
 • Bc. Jan Bezděk
  Dobrý den, Vaši nabídku mi paní Spurná předala, budeme ji tlumočit na pracovním jednání zastupitelstva. Zatím jsme o této možnosti neuvažovali.
  23. ledna 2012 v 15:51
 • Bc. Martin Dvořák
  Děkuji, budu se těšit na případnou spolupráci případně i v jiných oblastech - viz. reset.g6.cz
  23. ledna 2012 v 18:25

Zdeňka Spurná ohodnotila Dr. Ing. Jaromír Drábek /TOP 09/:

5
Bude levnější i spravedlivější když odejdete-svou neschopnost jste již prokázal.Lidé na Osoblažsku se ocitli ve zcela nepředstavitelné ekonomické situaci,ale to vy asi víte......... zajímá vás to vůbec?
 • Vilma Wilczková
  V Karviné je situace také hodně napjatá, lidé cítí nejistotu. Neobdrželi ani dávky na bydlení jež se vyplácí s měsíčním zpožděním a úřednice z ÚP je prý nejsou schopny dosud informovat o tom, kdy by mělo začít vyplácení lednových dávek životního minima, přičemž se blíží konec měsíce a je třeba platit nájem atd.
  20. ledna 2012 v 17:55
 • Zdeňka Spurná
  Ani tělesně hendikepovaní nedostali příspěvek na péči jsou odkázaní na pomoc druhých jsou to lidé,kteří celí život pracovali .....
  20. ledna 2012 v 21:24

 
Tato politička podporuje občanku Květoslava LiškováZdeňka Spurná

Děkujeme za svobodu!

Neuvěřitelný životní příběh Václava Havla - Pořad: Události a zprávy, Video na Stream.cz (ID: 617651)
Tato reportáž mapuje životní příběh Václava Havla. Premiéru měla 5. října k výročí jeho 75. narozenin. Ale všechno, co v ní najdete, platí dnes stejně jako před pár týdny. Autor: Pavel Zuna, střih: Jiří …


Zdeňka Spurná

Studio STA-Studentská tisková a televizní agentura o.s.
Nezisková organizace sjednocuje všechny věkové kategorie, od dětí a mládeže po dospělé a starší lidi. Tento tým se mezi sebou vzájemně vzdělává, navštěvuje a zaznamenává různé události na Bruntálsku.

 • Petr Hajný
  Děkuji jste opravdu pohotová... tisková mluvčí se nezapře :) Nejsem z Bruntálska,ale vaše články mě zaujali určitě budu dál tento portál sledovat.
  9. listopadu 2011 v 12:50
 • Zdeňka Spurná
  Děkujeme moc nás těší,že vás naše práce zaujala a budete náš portál dál sledovat.
  9. listopadu 2011 v 13:00
 •   Zobrazit předchozí komentáře (2)
 • Leona Chytrová
  Reportáž o Tragickém požáru v Liptáňi na Osoblažsku vidělo hodně lidí.Říkali,že byla zpracovaná vkusně je to i můj názor.
  9. listopadu 2011 v 13:15
 • Zuzana Plisková
  Konečně se tu zas něco děje.Tak co se chystá v Dívčím Hradě budete mít v létě nějakou velkou akci jako letos festival?Bylo to super pokud bude nějaká akce určitě přijedeme.
  9. listopadu 2011 v 14:21
 • Zdeňka Spurná
  Uvidíme, jak se to bude vyvíjet,teď se musíme soustředit,aby to všechno klaplo zatím je to v přípravách.Vše se včas dozvíte. Jakmile budeme mít všechny důležité informace :)
  9. listopadu 2011 v 22:13
 • Nikola Adámková
  My také určitě na akci přijedeme moc se nám na festivale líbilo u vás v Dívčím Hradě jsou lidé přátelští.Poslední dobou se o Dívčím Hradě hodně mluví a jen v dobrém :) Informační portál Studio STA se mi líbí hodně pane Výkonný řediteli a nová grafika je úžasná :)
  9. listopadu 2011 v 22:27
 • Bc. Jan Bezděk
  Portál Studia STA navštěvuji minimálně dvakrát denně. Najdu na něm všechny aktuální informace nejen z Osoblažska, což mě zajímá nejvíc, ale i z celého okresu Bruntál. Jen tak dál, máte aktuálnější informace než Deník! :-)
  24. listopadu 2011 v 10:10

Jana Titzlová

Výzva k prošetření trestné činnosti
a konání orgánů činných v trestním řízení a soudů

obracím se na Vás s prosbou o pomoc při rozkrývání korupce ve státní správě, konkrétně na úseku dopravně správních činností zabývajících se přestupky proti bezpečnosti a plynulosti silničního provozu. Pro podezření z páchání trestné činnosti podal podnět jako první Krajský úřad Středočeského kraje, poté já a dále Transparency International (TIC).

Pracuji jako referentka přestupkového oddělení Městského úřadu ... (zobrazit celý příspěvek)

 • Zdeňka Spurná
  Dobrý večer,Studio STA – studentská tisková a televizní agentura o. s. se zaměřujeme na Bruntálsko, ale také na celý Moravskoslezský kraj. Cílem tohoto sdružení je zaznamenávat rozvoj a zachovávání kulturních tradic měst a obcí formou informační sítě STA.Na našem portálu neřešíme tyto kauzy jsme informační síť.Děkuji vám za pochopení Zdenka.
  18. listopadu 2011 v 23:31