Vítáme Vás! Přihlašte se nebo si vytvořte účet
nebo

Lenka Kotková, DiS. /TOP 09/

31 let, administrativní pracovník  •  Zastupitelka obce Praha 13, Členka TOP 09
Politik registrován
7.3.2011
oblíbený
2,2
Hodnotilo
6 lidí
Kreditů
4015
Přispějte na politickou kampaň tohoto politika
Podporovatelé  
1
Já podporuji  
8
 Sledující  
1
Můj osobní postoj

Ubrat administrativu - výrazně! Náladu, jsme všichni otrávení a často zbyteční škarohlídi... Hlavně dohled na ... zobrazit vše

Plat politika
neznámý
Rozpočtová zodpovědnost
připravujeme
Praha 13Městská část
Názory tohoto politika se shodují s názory občanů
Názory tohoto politika se shodují s názory politiků
ZAJÍMÁ VÁS, ZDALI TENTO POLITIK JE VÁM NÁZOROVĚ NEJBLÍŽE?
PO VYPLNĚNÍ DOTAZNÍKU SE VÁM ZOBRAZÍ ZAJÍMAVÍ LIDÉ, KTEŘÍ MAJÍ OBDOBNÉ NÁZORY JAKO VY.

Jak Vysoká je Vaše názorová shoda s politiky z Vaší obce a kraje?
jak velká názorová shoda panuje u spoluobčanů z Vaší obce či Vašeho kraje?
Lenka Kotková, DiS. /TOP 09/ ohodnotila Ing. Miroslav Kalousek /TOP 09/:

1
Hodnotím jedna, protože obdivuji lidi, kteří jsou ochotni jít proti většině za správnou věc, i když vědí, že oblíbení za to zrovna nebudou. V práci mám také neoblíbenou pozici a přesto si mě většina kolegů váží a respektují mne, protože vědí, že bez těch nepříjemných a populárních kroků, by prostě byli vždycky pozadu oproti konkurenci. Ty tři kroky dozadu ve mne evokují sociálně přeštědřelé politiky předchozích vlád!!!

Ing. Jaroslav Drozd

Dobrý den paní Kotková, zajímá mě váš názor, jako členky TOP09, na několik otázek níže uvedených. Zde jsou:

1) Daňová progrese je ve většině západoevropských zemích realitou. Pobaltské státy mají naopak rovnou daň jako my. Váš cíl je tedy spíše pobaltský vzor?

2) MF Kalousek před parlamentními volbami rozesílal "složenky", když si vynásobíte částku na nich uvedenou dvěma, zjistíte přibližný aktuální dluh na jednoho občana (to vše za necelé 3 roky). Myslíte si, že M. Kalousek je odborník na svém místě?

3) Jaký je váš ... (zobrazit celý příspěvek)

 • Vilma Wilczková
  A jaké jsou vaše názory na tyto otázky pane inženýre. To by mě vážně zajímalo. Děkuji Vám předem za vyčerpávající odpovědi.
  18. března 2013 v 20:04
 • Ing. Jaroslav Drozd
  Zkuste, paní Wilczková, tyto otázky formulovat na mém profilu. Tam se vám možná budu věnovat, zde mne zajímá názor paní Kotkové.
  18. března 2013 v 20:09
 • Vilma Wilczková
  Co se na tom změní, že budu psát na vašem profilu, když vy tady chcete z lidí jenom tahatjejich názory a sám nic neprodiskutovávat. Jděte k šípku.
  18. března 2013 v 20:19
 • Ing. Jaroslav Drozd
  Ale no tak:)
  Ano, chci s paní Kotkovou prodiskutovat její názory, spatřujete v tom něco špatného??? Paní Kotková je zástupce a zastupitelka strany TOP09, zajímají mne její názory. Zkuste na mém profilu tahat ze mne moje názory:) Pokud mne bude zajímat váš názor, určitě se vás na vašem profilu zeptám. Zatím, jak jste si již asi stačila všimnout, se tak nestalo.
  18. března 2013 v 20:31
 • Ing. Jiří Amler
  Paní Wilczková je špatné se politika na jeho názor? Jarda Drozd politik není a pokud vím ani není členem žádné politické strany a tudíž jeho názor je pouze jeho názor. V současnosti existuje velké množství politických otázek, a příznám se, že ne na všechny mám svůj názor.
  19. března 2013 v 16:20
 • Lucie Mezul
  Ing. Jaroslav Drozd: zrovna z Litvy nebo Estonska bychom si my měli vzít příklad, a to myslím naprosto seriózně
  19. března 2013 v 20:29
 • Ing. Jaroslav Drozd
  V daňové soustavě?:)
  19. března 2013 v 20:38
 •   Zobrazit předchozí komentáře (7)
 • Ing. Jiří Amler
  m. Lucie Mezul asi před rokem a půl jsem četl v Reflexu (rubrika čtenářů ve které čtenáři popisují své zažitky z dlouhodobějšího pobytu v zahraničí), že v Lotyšsku a Estonsku teméř zmizela střední třída. Ale muže to být dáno zaujatostí čtenáře.
  21. března 2013 v 12:59
 • Lucie Mezul
  Ja zila pul roku v Litve a mohla jsem to tam sledovat. Takze trvam na svem minulem komentu a cesko by se od pobalti (krome lotysska) melo ucit
  21. března 2013 v 23:28
 • Ing. Jiří Amler
  Právě tam psal, že Litva vybočuje z Pobaltí v tomto ohledu.
  22. března 2013 v 09:01
 • Ing. Jaroslav Drozd
  Lucie Mezul: ČR si má brát příklad z pobaltských států v daňové soustavě???!!! Osobně bych to spíše viděl na Německo, VB nebo třeba Švédsko.
  22. března 2013 v 09:11
 • Lenka Kotková, DiS. /TOP 09/
  Dobrý den,

  trochu se zpožděním komentuji svůj pohled na věc:
  1) daňová progrese... Kolik je 15% z 15 tis? myslím, že 2250,- Kč
  Kolik je 15% ze 150 tis - je to 22 500,- Kč
  Mě připadá tenhle způsob výběru daně poměrně dost spravedlivý, každý zaplatí stejné procento z různého příjmu, tím bych řekla je spravedlnosti učiněno za dost... Navíc lidé s nadprůměrnými příjmy tvoří celkem nepatrné ... Zobrazit celý komentář
  3. dubna 2013 v 09:52

Petr Melichar

Rád se dozvím více o Vás a především o Vašich názorech a aktivitě v politice. Měl bych pro Vás jedno doporučení a zároveň prosbu. Když někoho hodnotíte, nedávejte známky jen 5,1 či 3. Můj dlouhodobý postoj je takový, že bychom měli udělovat především to slovní hodnocení. Z něho se člověk může poučit. Může si uvědomit, že něco dělá špatně a zaměřit se na to, aby to příště dělal lépe. Protože právě tohle nás posouvá směrem dopředu, zatímco známky jako 3 nikoliv. To je velmi špatná a slabá zpětná vazba.

 • Lenka Kotková, DiS. /TOP 09/
  Jistě máte pravdu, to víte, každý nějak začal, já když přebírala svůj profil, tak ani netušila, že se z toho vyvine často velmi výživná diskuse:-)
  12. března 2013 v 23:14

Ing. Jiří Amler

Dobrá názor na případnou koalici TOP 09 a ČSSD?

 • Petr Melichar
  Vím, že tato otázka nebyla mířena na mě. Ale i tak si neodpustím na ni neodpovědět. Já myslím, že tato koalice není příliš reálná. Samozřejmě, že koalice se sestavují výhradně po volbách. To je velmi časté tvrzení, můžeme ho velmi často slyšet v duelech a diskuzích, krátce před volbami. Myslím si, že TOP 09 je tak názorově odlišná od ČSSD, že by s ní do koalice nešla. Řekl bych dokonce, že TOP 09 půjde raději do opozice. Je to rozumné. Ale samozřejmě, že je to těžké odhadovat. Můžeme se v budoucnosti dostat do velmi zvláštních chvil, kdy třeba taková koalice bude uzavřena.
  12. března 2013 v 14:12
 • Lenka Kotková, DiS. /TOP 09/
  Tak můj názor na koalici Top 09 a ČSSD? Pokud myslíte na celostátní úrovni, čili Parlament ČR, tak podle mého skromného názoru vyloučeno. Pohled na některá stěžejní témata jako je výše státního dluhu (v případě ČSSD zvyšování deficitu s cílem rozhodit záchranné sociální sítě nebo "rozpumpování" ekonomiky), daňová progrese takovou spolupráci vylučuje. Tímto netvrdím, že by se neměl mezi jednotlivými parlamentními stranami hledat koncenzus, ale ne ... Zobrazit celý komentář
  12. března 2013 v 23:23
 • Petr Melichar
  Souhlasím s Vámi. Na stranu druhou, mnohdy se stává, že politické ideologie strany jsou zastávány i na té lokální úrovni. Může se tak například stát, že TOP 09 má snahu hospodařit odpovědně, zatímco ČSSD bude chtít podporovat například mladší a starší spoluobčany, kde vidím potenciální střet zájmů. Co na to říkáte?
  13. března 2013 v 17:30
 • Ing. Jiří Amler
  Praktický vzato v menší obci kandidáta lépe znají. Ví, jak je slušný, že je nebo není opilec. Ví jak je na tom s rozumem. Ví co pro obec děla a co ne. A už jim tolik navadí jaký politické tričko nosí. Navíc TOP 09 je v menších obcích spíše reprezentována STANem.
  14. března 2013 v 12:48
 • Lenka Kotková, DiS. /TOP 09/
  Reaguji na pana Melichara, nevidím v tomto střet zájmů. Představuji si to asi takto. Nemusím mít žádnou koalici s CSSD, abych se s nimi nemohla dohodnout na tom, že nějakým způsobem podpoříme starší spoluobčany například podporou stavby domova důchodců zvláště tehdy, pokud to zvládnu finančně ukočírovat, buď tím, že seženu nebo mám dobré zdroje, anebo to vnímám jako natolik palčivý problém, že jsem ochotna kývnout na nějakou formu financování ... Zobrazit celý komentář
  14. dubna 2013 v 21:31

Lenka Kotková, DiS. /TOP 09/ napsala k Bronislav Plesník:

Děkuji za doporučení komentáře a taktéž se připojuji ke gratulantům.
hezký den
Kotková

 • Bronislav Plesník
  ...rádo se stalo, děkuji za gratulaci a přeji Vám hezký víkend :-)
  9. března 2013 v 13:43
Ing. Jiří Amler

Budu rád, když se dozvím více o vašich názorech!;-)
Ing. Jiří Amler

Mohu se zeptat, je zde napsáno bydlíště Králův Dvůr a přitom jste zastupitelka Prahy 13, jde o chybu nebo to jsou pravdivé informace.

 • Lenka Kotková, DiS. /TOP 09/
  Ano, je to pravda, v průběhu svého funkčního období jsem se přestěhovala do Králova Dvora, takže příští volby již na Praze 13 kandidovat nebudu. Ale mám to tam ráda, prožila jsem tam velkou část svého života a ráda a často se tam plánuji vracet:-)
  22. února 2013 v 11:40
 • Ing. Jiří Amler
  Děkuji za odpověď.
  22. února 2013 v 23:15
 • Petr Melichar
  Myslím, že člověk může zastupovat i jinou bolast, než kde m své bydliště. Je to sice zvláštní, ale proč ne. Hlavní je, aby zastupitel zastupoval lidi, ne zájmy nějakých institucí. Ale to, jestli Prahu zastupuje někdo mimopražský, asi opravdu není tak podstatné. Nebo ano?
  12. března 2013 v 14:15
 • Ing. Jiří Amler
  U komunální a krajské politiky by to mělo být. Ale Lenka Kotková svůj mandát získala v době, kdy na Praze 13 žila a protože získala podporu svých voličů má právo dokončit svůj mandát.
  12. března 2013 v 22:47
 • Lenka Kotková, DiS. /TOP 09/
  Děkuji za podporu.
  14. dubna 2013 v 21:35

Ing. Jiří Amler

Sice TOP 09 třikrát nemusím, ale přeji vše nejlepší k svátku!;-)