Vítáme Vás! Přihlašte se nebo si vytvořte účet
nebo

Ivan Píša

51 let, bylinkář  •  Bývalý Zastupitel obce Žebrák
Politik registrován
29.5.2010
oblíbený
2,0
Hodnotilo
31 lidí
Kreditů
400
Přispějte na politickou kampaň tohoto politika
Podporovatelé  
26
Já podporuji  
82
 Sledující  
8
Můj osobní postoj

Tento politik zatím nevyplnil svůj osobní postoj.

Plat politika
neznámý
Rozpočtová zodpovědnost
připravujeme
ŽebrákMěsto
Názory tohoto politika se shodují s názory občanů
Názory tohoto politika se shodují s názory politiků
ZAJÍMÁ VÁS, ZDALI TENTO POLITIK JE VÁM NÁZOROVĚ NEJBLÍŽE?
PO VYPLNĚNÍ DOTAZNÍKU SE VÁM ZOBRAZÍ ZAJÍMAVÍ LIDÉ, KTEŘÍ MAJÍ OBDOBNÉ NÁZORY JAKO VY.

Jak Vysoká je Vaše názorová shoda s politiky z Vaší obce a kraje?
jak velká názorová shoda panuje u spoluobčanů z Vaší obce či Vašeho kraje?


Vlastimil Holík

Nevím čím jsem si to zasloužil, ale i přesto děkuji za podporu a přeji příjemný den!

 • Ivan Píša
  Zasloužil jste si to svou duší a svou jasnou a nezkaženou myslí.
  13. března 2012 v 13:41


Ivan Píša napsal k Ing. Miroslav Kalousek /TOP 09/:

Doporučil bych ministerstvu financí namísto braní peněz občanům uzákonit stropy marží jak pro výrobce, dovozce, velkosklady, distributory, tak pro maloobchodníky. Vše by se zlevnilo, lidé by začaly nakupovat. Tím by se nejen zvedlo HDP, kupní síla, ale i stát by vybral daleko více finančních prostředků. Ono by totiž stačilo např. u maloobchodníků dát strom marže max. 100%, u distribuce např. max. 70%, apod. To by jsme se divili, jak by šli ceny dolů. Neboť není vyjímkou, že distribuční firma má marži 500% a maloobchodník třeba i 1000%.


Ivan Píša

Konec politiky
Civilizační sebedestruktivní systém politický, jehož jsme součástí všichni a to bez vyjímky, chce aby se s ním bojovalo. Nabízí nám to jako lákavou alternativu. Proč ale bojovat s něčím, čeho jsme součástí? Každý takový opoziční boj, nebo boj proti tomuto systému, tento systém akorát energeticky posiluje. Daleko lepší je tento systém opustit a nerespektovat ho. Tím, že se o něj přestaneme zajímat, sám bude ztrácet na síle a pomalu zanikne. Jelikož tento rok 2012 je plný změn především na úrovni energetické, pak se ... (zobrazit celý příspěvek)

 • Milena Hesová /STAN/
  Vážený pane Píšo,s lítostí přijímám vaši rezignaci,myslím,že lidí jako jste Vy naopak současný systém nutně potřebuje.Neznám okolnosti,které vás k tomuto rozhodnutí přiměly,nicméně ze své zkušenosti chápu,jaký vnitřní boj máte za sebou.Sama procházím obdobím,kdy mi dochází energie a chuť se prát se střetem zájmu,klientelismem,neznalostí,nechutí spolupracovat.
  Děkuji Vám za každý váš názor a myšlenku,přeji všechno nejlepší snad v lepších časech.M.Heso
  22. února 2012 v 20:33
 • Ivan Píša
  I já Vám přeji všechno nejlepší a mnoho síly. Rezignoval jsem však pouze na tento politický systém, nikoli na lidi. A ta lepší časy budou velmi brzy. Kdyby věděli současní politici že to bude tak brzo a co je čeká, pak okamžitě odejdou ze všech svých podvodných funkcí. Takže vydržte, posílám všem lidem jako jste Vy sílu a energii. dáky čaroděj
  22. února 2012 v 21:02
 • Ivan Píša
  Určitě ne. Ale já jsem nezanevřel ani na ty špatné. Zkrátka každému se dostane co mu náleží. Mějte se všichni fajn.
  22. února 2012 v 21:13
 • Zdenek Opolzer
  No nevím ,nevím, jak to chcete títo způsobem napravit.
  28. listopadu 2012 v 18:35
 • Milena Hesová /STAN/
  Zdravím,pane Píšo,mohu se zeptat,jak jste to všechno věděl???
  Už mnohokrát jsem si na vás vzpomněla.Díky za sílu a energii.
  Přeji pevné zdraví a osobní pohodu,Hesová
  16. února 2013 v 22:15Ivan Píša napsal k Pavel Pelikán:

Dobrý den, dne 1.2.2012 jsem rezignoval na funkci zastupitele. Šlo by přendat můj profil na občana? Nebo to musím udělat nějak já? Děkuji Píša

 • Pavel Pelikán
  Dobrý den,
  velmi nás mrzí, že Vás okolnosti přiměly k takovému drastickému rozhodnutí a přejeme Vám nadále mnoho úspěchů ve Vašem občanském životě.
  Co se týče možnosti "převést" Váš účet politika na účet občana, tak to bohužel možné není. V editaci Vám ale ukončím mandát zastupitele 1. únorem 2012. Tím pádem budete mít pod jeménem profilu označení "bývalý zastupitel obce Žebrák" (což i nejlépe koresponduje se skutečným stavem). Veškeré funkce, které Vám zůstanou budou totožné s těmi, které byste měl, kdyby jste měl občanský účet. Pokud byste měl ohledně tohoto kroku jakékoli dotazy či připomínky neváhejte se na mne znovu obrátit.
  Přeji Vám příjemný zbytek dne.
  14. února 2012 v 08:37
 • Ivan Píša
  Děkuji za Váš čas a ochotu.
  14. února 2012 v 08:52
 • Ing. Oldřich Stloukal
  Vážený pane Ivane Píšo !

  Dle Vašich příspěvků do tohoto politického deníku usuzuji, že jste člověk, který má rád pravdu a spravedlnost. Proto je v dnešním čase velmi obtížné chtít sloužit dobru a občany hájit spravedlností ve správě věcích veřejných. Jak jste se mohl dočíst z mých jiných příspěvků mám dosti bohaté zkušenosti negativního charakteru s občany ve službě věcí veřejný na regionální i státní úrovni. Je škoda, že ... Zobrazit celý komentář
  19. února 2012 v 14:34
 • Ivan Píša
  Pane Stloukal, děkuji moc za Vaše krásná a pravdivá slova. Doufám, že totéž přejete všem a hlavně také soubě. Klid, mír a Lásku přeje čaroděj
  19. února 2012 v 18:16

Ivan Píša

Dne 1.2.2012 jsem předal Starostovi města Žebrák mou rezignaci na funkci zastupitele. Důvod? Tak jako se nemíním podílet spolu s démonickými silami na různých cvičeních a duchovních naukách o božství, satanismu, šamanismu a já nevím čeho všeho možného, co lidé pod rouškou duchovního růstu a pomoci lidstvu dělají a tím vedeni právě démonickou silou na sebe "lákají" další dušičky, aby je uvedli na tu zaručeně "správnou cestu" nevědomosti, zmatku, hlouposti, tuposti a falešné přetvářky a Nelásky, tak ze stejného důvodu se nemíním ... (zobrazit celý příspěvek)