Vítáme Vás! Přihlašte se nebo si vytvořte účet
nebo

Božena Mruzíková

49 let  •  Starostka obce Dívčí Hrad (Bruntál)
Politik registrován
29.6.2011
extrémně oblíbený
1,0
Hodnotilo
9 lidí
Kreditů
10
Přispějte na politickou kampaň tohoto politika
Podporovatelé  
10
Já podporuji  
0
 
Můj osobní postoj

Tento politik zatím nevyplnil svůj osobní postoj.

Plat politika
neznámý
Rozpočtová zodpovědnost
připravujeme
Názory tohoto politika se shodují s názory občanů
Názory tohoto politika se shodují s názory politiků
ZAJÍMÁ VÁS, ZDALI TENTO POLITIK JE VÁM NÁZOROVĚ NEJBLÍŽE?
PO VYPLNĚNÍ DOTAZNÍKU SE VÁM ZOBRAZÍ ZAJÍMAVÍ LIDÉ, KTEŘÍ MAJÍ OBDOBNÉ NÁZORY JAKO VY.

Jak Vysoká je Vaše názorová shoda s politiky z Vaší obce a kraje?
jak velká názorová shoda panuje u spoluobčanů z Vaší obce či Vašeho kraje?Nikola Adámková

Dobrý den,jste příkladem pro ostatní zastupitelé máte odvahu a to se cení.Dávám vám za jedna a přeji spoustu dalších jedniček.

 • Božena Mruzíková
  Děkuji; nevím, jestli se stanu sběratelkou jedniček, každopádně lhala bych, kdybych napsala, že takový a jim podobný komentář člověka nepotěší. Naopak. Je to příjemný pocit a přeji jej zažít všem svým kolegům v zastupitelstvu.
  30. června 2011 v 21:06

Petr Hajný

Dobrý den paní starostko,také bych chtěl poděkovat za super akci.Ne každý starosta podporuje kulturu ve své obci jako vy.Jde vidět,že jste lidem blíže.Občané vás chválili.

 • Božena Mruzíková
  Jsem ráda, že jsem mohla být, byť jen malou součástí něčeho, co přispívá ke spokojenosti lidí, na tomto krásném kousku republiky. Jen bych ráda uvedla, že se místní lidé sami zaktivizovali a připravili snad pro většinu návštěvníků příjemné a pohodové dva dny. Jsem ráda, že lidé přispívají svou práci, časem i přístupem k spokojenosti lidí okolo sebe. Všem velmi děkuji.
  1. července 2011 v 11:31
 • Petr Hajný
  Akce byla opravdu skvělá,jsem rád,že jsem mohl manželce splnit dávný sen- setkat se s Petrem Kotvaldem.O vašem festivalu jsem se dozvěděl tady na tomto webu byl tu přesný popis akce i plakát s programem.Ještě nedávno lidé u nás v Jeseníku nevěděli,že Dívčí Hrad je už to víme a na příští festival určitě přijedeme.
  21. července 2011 v 11:23

Jana Nová

Dobrý den paní starostko,děkujeme za skvělou akci která se konala ve vaší obci.Těšíme se na další festival a jsme zvědaví čím nás organizátoři festivalu překvapí příště.

 • Božena Mruzíková
  V přípravném týmu se jistě najde něco i pro příští léta.....Tento tým odvedl na festivalu skvělou práci. Jsem ráda, že takoví lidé tady jsou a doufám, že se příště zapojí i další lidé. Je to skvělá presentace obce navenek a sblížení místních obyvatel.
  1. července 2011 v 11:41
 •   Zobrazit předchozí komentáře (1)
 • Zuzana Plisková
  Já také děkuji za skvělou akci vám a celému přípravnému týmu a dávám vám za jedna.Je hezké,že jste se zde zaregistrovala.
  1. července 2011 v 12:05
 • Zdeňka Spurná
  Děkujeme za pochvalu paní starostko,jste příliš skromná také vy jste odvedla na festivalu skvělou práci i vaše rodina.
  Zuzko taky vám díky za pochvalu :)
  1. července 2011 v 12:30
 • Leona Chytrová
  Také já chválím všechny včetně paní starostky.Chtěla bych se zeptat kdy bude další festival?
  6. července 2011 v 10:47
 • Božena Mruzíková
  Další festival .....pokud tomu nebude nic bránit, by se měl konat zase za další dva roky. Ale do Dívčího Hradu Vás zveme i na jiné akce a nejen na ně. Zavítat můžete kdykoliv, rádi Vás zde uvidíme.
  25. července 2011 v 10:46
 • Leona Chytrová
  Děkuji za pozvání.
  31. července 2011 v 07:47


Jana Nová

Dobrý den paní starostko,ta Velikonoční akce v Polsku se vám opravdu zdařila.Prohlížela jsem si fotografie z té akce jste tam všichni v pohodě jde vidět,že se vzájemně podporujete.Moc vaší vesnici fandím a přeji všem vše dobré.

 • Božena Mruzíková
  Děkuji a jsem opravdu ráda, že letošní návštěva Polska byla pro naší vesnici jiná, než předchozí léta. Lidé se sami zapojili a to je to nejlepší, co může v soužití vesnice být. Naše máminy, babičky, ale i mladá děvčata se předvedly v tom nejlepším světle. Díky jim ...a snad se příště zapojí opět s novými nápady a inspirací, společně se svými partnery, syny....
  1. července 2011 v 11:39
 • Zuzana Plisková
  Koukala jsem se na fotografie z této akce,moc se mi líbí ta facebooková stránka Dívčího Hradu je to pěkně vedené.Vždy tam jsou aktuální fotografie.
  1. července 2011 v 12:09
 • Leona Chytrová
  Ano tá stránka je skvělá.Spousta dalších obcí má svojí facebookovou stránku,ale nejsou zdaleka úspěšní ve své prezentaci jako vaše obec.
  31. července 2011 v 07:54


E-mail: starosta@divcihrad.cz

Telefon: +420 554 650 013