Vítáme Vás! Přihlašte se nebo si vytvořte účet
nebo
Uživatel registrován
28.10.2011
3,9
Ohodnotil
58 lidí

 • 6x
  1
  (výborně)
 • 9x
  2
  (chvalitebně)
 • 4x
  3
  (dobře)
 • 7x
  4
  (dostatečně)
 • 32x
  5
  (nedostatečně)
Počet získaných kreditů
3424
Daroval jsem kreditů:
350
Podporovatelé  
19
Já podporuji  
38
 Sledující  
6
Můj osobní postoj

Tento občan zatím nevyplnil svůj osobní postoj.

Názory tohoto občana se shodují s názory občanů
Názory tohoto občana se shodují s názory politiků
ZAJÍMÁ VÁS, ZDALI TENTO POLITIK JE VÁM NÁZOROVĚ NEJBLÍŽE?
PO VYPLNĚNÍ DOTAZNÍKU SE VÁM ZOBRAZÍ ZAJÍMAVÍ LIDÉ, KTEŘÍ MAJÍ OBDOBNÉ NÁZORY JAKO VY.

Jak Vysoká je Vaše názorová shoda s politiky z Vaší obce a kraje?
jak velká názorová shoda panuje u spoluobčanů z Vaší obce či Vašeho kraje?
RNDr. Sebastien Kaznowski

Dobrý den,

mám na Vás trochu netradiční dotaz. Nesla Vaše bakalářská práce název "Fundamentální analýza odvětví automobilového průmyslu ve vybraných zemích"?

Děkuji

Hezký denAlexandr Stepanovič, Dr. h.c.

Co si tu človek neupdatuje sám jako by nebylo. Člověku ukradnou identitu i s fotografií svévolně si jí kamsi umístí a do toho vám ještě jakýsi komunista dá jedno ocenění a to 5, stejně tak jako plošne dalším nekolikastům demokratickým pravicovým politikům aniž by mne znal či znal mou přáci. To je panečku pak překvapení. A do toho vám diletant Záruba ještě do telefonu po opakovaných slušných výzvách s posměškem sdělí že mám co jsem chtěl! Pane Záruba vy skutečně a někdo by opět mohl říci hovado nicméně toto slovo já nepoužiji. Vaše ... (zobrazit celý příspěvek)

 • Ondřej Záruba
  Slušně jsem Vám před časem vysvětlil, že jako bývalý veřejný činitel nemáte právo zakazovat někomu, aby tuto informaci poskytl veřejnosti. Je to veřejná informace pocházející z veřejné databáze. Naopak Vy jste mě v telefonu několikrát slovně urazil velmi nevybíravými výrazy. Provozovatelem webu Deník politika je společnost EUROUNIVERZUM. Pokud máte nějaký problém, tak se obraťte se na její legální zástupce a ne na mě.

  Jako občan občanovi Vám pouze řeknu toto. Pokud mi ještě jednou zavoláte v neděli v 10 hodin večer, abyste mi pak ihned po zvednutí hovoru, sprostě nadával, tak Vás osobně navštívím a dám Vám pár výchovných facek.
  5. února 2014 v 16:15
 • Alexandr Stepanovič, Dr. h.c.
  Drahý pane Záruba, ta informace dávno veřejná je, vy zde pouze parazitujete na veřejných informacích formou vlastního finančního profitu a vydáváte se zde za spasitele české demokracie. Mě to absolutně nevadí, ale prosím korekteně, nikoliv takto diletantsky jak to zde praktikujete vy. Jste ostudou veškeré snahy o korektní komunikaci, jste nekompetentní a tímto vás zde veřejně vyzívam k podání okamžité výpovědi z vaší pozice pro nekompetentnost, celkové selhaní managerských schopností a z důvodu obtěžování slušných lidí za účelem vlastního finančního profitu. Jste ostudou demokracie. Svůj osobní názor na vás nezměním, jste absolutní diletant.
  5. února 2014 v 16:29
 • Richard Pokorný
  Já se domnívám, že v tohle se mýlíte pane Stepanovič. Vy jste inteligentní člověk, pan Zaruba je inteligentní člověk, jen jste jeden druhému neporozuměli a navzájem jste se nepochopili.
  Do tohoto sporu mi nic není. Ale oba Vás politika baví a zajíma. Jen to chce více pochopení a úcty jednoho k druhému. Já Vás naprosto chápu, ale stejně tak rozumím i panu Zárubovi. Věřte mi, že dnes není vhodná doba na rozepře, ale na shodu. Pan zaruba je čestný človek. Jeho netřeba chválit, jeho kvalitní práce mluví za něj. A tento web má také své mouchy, které se postupně vylaďují. Tato síť není primitivní, je to jen veřejný prostor pro sociální dialog. Všude se najdou chyby, ale to se postupně vyladí. Držím palce.
  6. února 2014 v 12:45
 • Ondřej Záruba
  Na tomto webu již aktivní funkci pár měsíců nevykonávám, protože na něj nemám časový prostor kvůli své hlavní aktivitě. Nemám tedy na co rezignovat. Vy pane Stepanoviči mi prosím nevykládejte nic o slušné komunikaci. Kdykoliv jste mi volal, tak Vaše první věta do telefonu se skládala pouze z urážek. Je mi úplně jedno, co jste zač, ale takových "konverzací" se odmítám účastnit.
  6. února 2014 v 22:10
 • Deník Politika
  Vážený pane Stepanoviči,

  velmi nás těší Váš zájem o naši sociální síť. Každý politik má možnost se ke svému profilu přihlásit a dle potřeby jej spravovat a aktualizovat. Pokud došlo nebo v budoucnu dojde k nepřesnostem při správě profilu, kontaktujte nás prosím ihned na email info@denikpolitika.cz, kde je Vám plně k dispozici náš zástupce, který s Vámi vše vyřeší.

  Každý diskutující zastupuje sám sebe a své názory. Stejně tak Vy i pan Záruba, který již v Deníku politika nepůsobí. Pokud se Deník politika bude chtít k čemukoliv vyjádřit, učiní tak pouze prostřednictvím našeho oficiálního profilu.
  Omlouváme se za způsobené nepříjemnosti a věříme, že se již něco podobného nebude opakovat.
  Přejeme Vám hezký den.
  7. února 2014 v 18:25
 • Libor Lorenc
  Také jsem měl s panem Zárubou určité problémy a neměli jsme na věc jednotný názor. Ale nyní se přikláním na jeho stranu!!!
  17. února 2014 v 12:10
 •   Zobrazit předchozí komentáře (6)
 • Alexandr Stepanovič, Dr. h.c.
  Pane Lorenc, vaše půměrné hodnocení je 4,0. Být vámi tak chodím kanaly a držel ústa vy pomatený exibicionisto.
  18. února 2014 v 17:19
 • Vladimír Prokeš
  Pane Alexandr doporučuji tento Váš příspěvek, (Alexandr Stepanovič "Pane Lorenc, vaše půměrné hodnocení je 4,0. Být vámi tak chodím kanaly a držel ústa vy pomatený exibicionisto") jako odstrašující případ chování politika. Takhle se opravdu chovat politik nesmí.
  Přestože je Libor Lorenc z jiné strany má právo na svůj názor, Vy ho máte vyvrátit a ne osočovat, umlčovat a urážet. :-)
  1. dubna 2014 v 00:53
 • Alexandr Stepanovič, Dr. h.c.
  Pane Prokeš, ano mate pravdu. Poněkud mne zde rozčililo několik lidi kteří absolutne nerespektují zásady slušné a korektní komunikace zde. Můj profil zde byl vytvořen zcela bez mého vědomi.
  1. dubna 2014 v 02:25
 • Libor Lorenc
  Vaše slova není třeba komentovat. Dokazují jaký jste. Pěkný den.
  1. dubna 2014 v 08:05
 • Alexandr Stepanovič, Dr. h.c.
  Promiňte ale toto fórum je vdlmi neseriózní se mi při mom skromném úsudku zdá. Začněmě znovu a pozitivně. Hezký den vám přeji p. Lorenc.
  1. dubna 2014 v 08:07Ondřej Záruba napsal k Měly by mít homosexuální páry právo adopce?:

Velmi zajímavý názor na toto téma má Pavel Bělobrádek. Hovořil o tom v rozhovoru, který jsme s ním natočili. Tvrdí, že je příliš málo dětí určených k adopci a příliš mnoho žadatelů o adopci z řad heterosexuálních párů, takže toto téma nic neřeší. A přiznám se, že po vyslechnutí jeho argumentů, s ním docela souhlasím.Ondřej Záruba přidal odkaz k ANO 2011:

Takové praktiky zavádí ANO do české politiky.

Máme důkazy o útoku na Reflex | Reflex.cz
Dnes jsme díky našim čtenářům dozvěděli mimořádně zajímavé informace o tom, kdo skupuje Reflex. Nehodláme nic vysvětlovat ani komentovat, jen vám předkládáme přímé dokumenty, které se nám podařilo získat.
 • Milena Hesová /STAN/
  Co dodat....???
  27. října 2013 v 11:30
 • Ondřej Záruba
  Nutno podotknout, že jsem si tuto informaci osobně potvrdil v trafikách.
  27. října 2013 v 23:19
 • Milena Hesová /STAN/
  Já své číslo kupodivu koupila dnes a nabízí se mi pouze jedno staré přísloví."Není šprochu, aby nebylo pravdy trochu".
  30. října 2013 v 13:45

Ondřej Záruba napsal k Poslanecké volby 2013:

Tak co říkáte na výsledky voleb? Za sebe musím říct, že jsem trochu v rozpacích.

 • Milena Hesová /STAN/
  Ano,já také ale se svou volbou jsem spokojená.Uvidíme,co přinese čas.
  27. října 2013 v 11:29
 • Ing. Jiří Amler
  Uvídime jestli Česká republika nenašla svého Berlusconiho, možná ANO 2011 časem nahradí čast pravicových stran, je zajímevé, že svoje prostředky nevložil A.B. tolik do krajských voleb.. Se svoji volbou a udělenými kroužky jsem také spokojen jako p. Milena Hesová.
  28. října 2013 v 14:01
 • Ondřej Záruba
  Já tedy z politického hnutí ANO mám upřímně řečeno děs. Ten Reflex pro mě byl dost hořké zjištění.
  28. října 2013 v 16:43
 • Vladimír Prokeš
  V rámci podpory tištěných médií pomáhá Ano konkurenčnímu Reflexu :-)
  Nebýt to tak šílené jako holá pravda, možná je čas zamyslet se nad morálkou...
  Nejen zamyslet.-..
  31. října 2013 v 09:48

Ondřej Záruba přidal odkaz k ANO 2011:

Jen pro připomenutí, co se stalo pár měsíců zpátky.

Babiš sliboval, že se novinářům z Mafry nebude plést do práce. Vydrželo mu to pár hodin | Politika a společnost
Zpravodajský portál Českého rozhlasu vám přináší aktuální zprávy z domova i zahraničí. Zprávy jsou k dispozici také k poslechu online, včetně přímých přenosů klíčových sportovních událostí.