Vítáme Vás! Přihlašte se nebo si vytvořte účet
nebo

Martin Vontor

42 let, vozmistr ČD Cargo,  •  (vozmistr ČD Cargo,) z Ostrava
Uživatel registrován
13.1.2012
3,8
Ohodnotil
14 lidí

 • 3x
  1
  (výborně)
 • 1x
  2
  (chvalitebně)
 • 0x
  3
  (dobře)
 • 2x
  4
  (dostatečně)
 • 8x
  5
  (nedostatečně)
Počet získaných kreditů
120
Daroval jsem kreditů:
0
Podporovatelé  
0
Já podporuji  
13
 
Můj osobní postoj

Co bych změnil, to bych změnil, jako že jistý čas již měním. Od státu poslední dobou nelze očekávat a ani se spoléhat na žádnou pomoc, neboť ten se snaží dát od všech věcí a svých zodpovědností nejlépe ruce pryč.

Názory tohoto občana se shodují s názory občanů
Názory tohoto občana se shodují s názory politiků
ZAJÍMÁ VÁS, ZDALI TENTO POLITIK JE VÁM NÁZOROVĚ NEJBLÍŽE?
PO VYPLNĚNÍ DOTAZNÍKU SE VÁM ZOBRAZÍ ZAJÍMAVÍ LIDÉ, KTEŘÍ MAJÍ OBDOBNÉ NÁZORY JAKO VY.

Jak Vysoká je Vaše názorová shoda s politiky z Vaší obce a kraje?
jak velká názorová shoda panuje u spoluobčanů z Vaší obce či Vašeho kraje?
Martin Vontor

Zjistil jsem, že obvykle většinou syndromem politcké komunikace přes internet, co by přímější a rychlejší médium, se málokdy setkám od politiků s odpovědi z čehož si samozřejmě vyvozuji své názory a úsudky. I když těch, kteří sem tam něco řeknou je málo. Rozhdoně to ovšem není způsob otevřené diskuze i na dálku, protože každý nemá čas vzhledem ke svým povinnostem být neustále třeba před valsštejnským palácem s transparentem: Všimnete si mne?J či každou chvíli posílat emaily případně korenspondenci anebo se jen tak z bůhdarma ... (zobrazit celý příspěvek)

 • Ing. Oldřich Stloukal
  Také mám takovou zkušenost. Je to proto, že jsme připustili k moci takové lidi, kteří nechtějí sloužit lidem ale jen a jen svým potřebám. lidé Bohu žel to nezmění, proto, že duch světa pozemského je zatím pod vlivem ducha zla, který se nazývá satan-ďábel. Jeho vláda i zde na Zemi končí a po velké katarzi bude nastolena vláda ryze Duchovní, která uvede spravedlnost ve vážnost
  17. ledna 2012 v 19:44
 • Martin Vontor
  To ne, ono jeden fakt je, že politika jako taková je spíše přežitkem století minulého a jde cítit jen dopad její setrvačnosti, na straně druhé nutno podotknout, že politikové jsou spíše takoví sběratelé informací, které zužitkovávají ve svůj prospěch nic více a nic méně. Satan není zlo...protože bytosti mýtické mají jiná kritéria...je to spravedlnost a navíc je to život a to je jediný stvořitel a zbytek kolem něj si udělali jen lidé.
  18. ledna 2012 v 20:40
 • Martin Vontor
  Základem všeho či veškeré politky je to, že politika je věci spíše špinavou a intrikánskou z čehož lze vycházet a brát to jako základ všeho zla které se děje na zemi, protože zatím se jeví jako by politika řídila svět ačkoli dávno něco jiného řídí politiku, každopádně vše je poslední dobou spíše už jen o penězích a jejím hospodaření či prohospodařováváním.
  Nehledě k tomu, že ten jenž disponuje s majetkem či fondem národním, což jsou ... Zobrazit celý komentář
  18. ledna 2012 v 20:46