Vítáme Vás! Přihlašte se nebo si vytvořte účet
nebo

Honza Zeman

36 let, IS/IT  •  (IS/IT)
Uživatel registrován
31.10.2010
 • 2x
  1
  (výborně)
 • 0x
  2
  (chvalitebně)
 • 0x
  3
  (dobře)
 • 1x
  4
  (dostatečně)
 • 0x
  5
  (nedostatečně)
Počet získaných kreditů
0
Daroval jsem kreditů:
0
Podporovatelé  
0
Já podporuji  
9
 Sledující  
2
Můj osobní postoj

Tento občan zatím nevyplnil svůj osobní postoj.

Názory tohoto občana se shodují s názory občanů
Názory tohoto občana se shodují s názory politiků
ZAJÍMÁ VÁS, ZDALI TENTO POLITIK JE VÁM NÁZOROVĚ NEJBLÍŽE?
PO VYPLNĚNÍ DOTAZNÍKU SE VÁM ZOBRAZÍ ZAJÍMAVÍ LIDÉ, KTEŘÍ MAJÍ OBDOBNÉ NÁZORY JAKO VY.

Jak Vysoká je Vaše názorová shoda s politiky z Vaší obce a kraje?
jak velká názorová shoda panuje u spoluobčanů z Vaší obce či Vašeho kraje?

Honza Zeman napsal k Jsem pro trest smrti!:

Jsem zásadně proti trestu smrti. Nikdo nemá právo rozhodnout o smrti někoho jiného a kdo tak učiní je vrah a měl by pak skončit stejně?


Honza Zeman napsal k Je Evropská unie tím co jsme od ní čekali? Směřuje tím správným směrem?:

Nejsem rád z toho, když sleduji směrování Evropské unie. Zdá se mi, že místní politici se stávají čím dál většími loutkami Bruselu a ztrácejí denně část moci ovlivňovat to, co se děje v ČR. Navíc jak může o nás rozhodovat sdružení úředníků, kteří v České republice nikdy nebyli a troufnu si říct, že většina z nich ani nemá představu, s kterými státy hraničí. Možná by jsme se měli zajímat o to co se děje v Bruselu více a zasáhnout dříve, než bude vládnout v ČR politická elita z Německa a Francie.

 • Vladimír Trojan
  Nějakej "vliv Bruselu" je minimální proti tomu, jaký vliv má na našich životech nadnárodní kapitál.
  16. ledna 2011 v 03:24

Honza Zeman napsal k Nápady a problémy tohoto webu:

Stejné je to ve všech ostatních sekcích. V tuto chvíli je evidováno 35 názorů. Můžete mi říct jakých. Já vím o pár...


Honza Zeman napsal k Nápady a problémy tohoto webu:

Zajímalo by mě, když jsem např. v sekci Témat a jsou vypsána pouze nejsledovanější, jak zjistím, která další témata jsou ještě otevřená. Zatím jedině dle toho, co který občan má ve svém profilu...


Honza Zeman napsal k Jsem pro přímou volbu prezidenta!:

Přímou volbu prezidenta nepodporuji. Lidi jsou ovce a jsou schopni zvolit např. Karla Gotta, což je umělec číslo jedna, ale nedovedu si ho představit jako prezidenta ČR. Obávám se, že zde budeme muset nechat volbu na politicích.

 • Bronislav Plesník
  ...myslím si, že Vaše obava je zbytečná, jelikož kandidáty navrhnou politické subjekty a teprve z těchto navržených osob budou moci voliči v přímé volbě hlasovat pro potencionálního prezidenta. Jsem si jistý, že přímá volba prezidenta je na místě a má své opoctatnění, jelikož žádná politická strana nezařadí mezi kandidáty nějakého "Hurvínka" (tímto příměrem nemyslím v žádném případě pana Karla Gotta), ale spíše osoby z politického či akademického života
  1. listopadu 2010 v 11:33

Honza Zeman napsal k Státní maturity:

Jsem jednoznačně pro zavedení státních maturit. Již dle výsledků je jasné, že úroveň středoškoláků se různí škola od školy a není vůbec zaručena jistota, že ten co si ze střední školy odnáší maturitní vysvědčení má dostačující znalosti. Dnešní maturitní vysvědčení nemá dle mého vůbec žádnou váhu.

 • Bronislav Plesník
  ...souhlasím s tím, že pod pojmem maturita se musí nezpochybytelně nalézat daná úroveň vědomostí člověka, ať už ji dotyčný skládal na jakékoliv škole v rámci celé republiky. Dnes tomu tak zcela evidentně není a je proto potřeba pojmu maturita vrátit jeho původní vážnost, čemuž mohou státní maturity jen napomoci
  1. listopadu 2010 v 11:56

Honza Zeman napsal k Kvóty pro zastoupení žen v politice?:

Nechápu o čem by měla být v tomto tématu diskuze? Nedovedu si představit, že by měl někdo stanovovat kolik žen či mužů má být zastoupeno v politice. Přeci záleží nejprve na tom, zda budou chtít ženy kandidovat a pokud chtít budou, tak záleží jestli budou volitelné a pokud ano, tak nezáleží jestli nosí kalhoty či sukni. V politice by mělo jít přeci o názory a ne o pohlaví. Celá tahle diskuze je podle mého pomýlená. Je to uměle vytvořený problém. PS: pokud mají co ženy říct a mají na politiku žaludek, prosím vstupte tam. Těšíme se.

 • Bronislav Plesník
  ...rovněž souhlasím, jelikož si nemyslím, že tyto kvóty mohou nějak napomoci lepšímu fungování našich zákonodárců či politiků vůbec. Kdo má zájem, nechť do politického života vstoupí, ať je to muž, žena nebo případně i hermafrodit. Rozhodně jsem proti všem formám pozitivní diskriminace v této oblasti.
  1. listopadu 2010 v 12:08

Honza Zeman napsal k Miroslava Němcová /ODS/:

Přiznám se, že volím stabilně ODS i přes časté problémy, které tato strana mívá. A paní Miroslavu Němcovou považuji za jednu z nejlepších představitelek této strany. Velice vážím její práce. 
Tento občan podporuje politika Prof. Ing. Václav Klaus, CSc.

 
Tento občan podporuje instituci Vláda České republiky

 
Tento občan podporuje političku Miroslava Němcová /ODS/

 
Tento občan podporuje instituci Poslanecká sněmovna Parlamentu ČR