Vítáme Vás! Přihlašte se nebo si vytvořte účet
nebo
Podporovatelé  
9
Sledující  
4
neznámý

ZAJÍMÁ VÁS, ZDALI TENTO POLITIK JE VÁM NÁZOROVĚ NEJBLÍŽE?
PO VYPLNĚNÍ DOTAZNÍKU SE VÁM ZOBRAZÍ ZAJÍMAVÍ LIDÉ, KTEŘÍ MAJÍ OBDOBNÉ NÁZORY JAKO VY.

Jak Vysoká je Vaše názorová shoda s politiky z Vaší obce a kraje?
jak velká názorová shoda panuje u spoluobčanů z Vaší obce či Vašeho kraje?
F. Polášek

Postavit pro pražáky, ti si tam zajdou a vesničani si pěkně zaplatí meziknihovní výpujční službu, která byla za totáče zdarma. Asi 100 KČ za jednu výpůjčku. Tím vznikají ještě blbější vidláci mezi než patřím.
Zánik totality znamená debilizaci svobodných obyvatel venkova.

  • Petr Melichar
    Záleží na tom, za koho peníze se knihovna bude stavět. A kdo z toho má mít užitek. Staví-li se to z peněz státních, pak z toho mají mít užitek všichni. Navrhuji tedy digitalizaci dokumentů či jiné řešení.
    5. ledna 2013 v 18:14

Daniel Farský

Nedávno jsme viděl pěkný dokument o Janu Kaplickém a jeho knhovně, ale místy jsem se za naši politickou reprezentaci opravdu styděl. Je to krásné dílo za které (doufejme) bude ještě jednou Praha o to více opěvovaná.


Bronislav Plesník

...žádné velkoměsto se dnes nesnaží být pouhým skansenem minulosti, ba právě naopak tyto historické metropole (např. London, Paris) dnes zcela běžně otvírájí svou náruč modernímu pojetí architektury. Kaplického knihovna si podle mne svou realizaci v Praze (pohříchu i jinde v ČR) zcela jistě zaslouží.

  • F. Polášek
    Moderní pojetí architektu mně nezjímá. Požaduji nejprve bezplatnou meziknihovní výpujční službu. Mimopražští občané-čtenáři jsou diskriminovaní.
    22. prosince 2012 v 14:59

 
Bronislav Plesník podporuje tohoto názor

 
Daniel Farský podporuje tohoto názor